Przerwane marzenie

Czy można walczyć z przeznaczeniem? Czy można sprzeciwić się ustalonemu porządkowi i żyć szczęśliwie spełniając swoje pragnienia? Usagi ma już dość poddawania się narzuconemu z góry losowi. W końcu uświadamia sobie dla kogo tak naprawdę bije jej serce, lecz wydaje się że straciła szansę żeby być z tym którego kocha. Gdy po półtorej roku dostaje od niego list postanawia wykorzystać szansę jaką daje im los i sprzeciwić się przeznaczeniu.

Do napisania tego opowiadania, zainspirował mnie Sequel Brzydulki, a w zasadzie jego pierwszy rozdział. To opowiadanie zaczyna się jakby to rzec od końca, z resztą same zobaczycie ;)
Nie licząc pierwszej i prawdopodobnie ostatniej części to opowiadanie w większości (a w zasadzie w całości) jest retrospekcją.  Z kolejnych części dowiecie się, co spowodowało taką właśnie sytuację, jaką poznacie części pierwszej. Mam nadzieję, że się wam spodoba, chociaż nie jest to raczej historia z happy endem.
Nie jest to opowiadanie, które planowałam teraz zacząć, w tamtym jest jeszcze kilka motywów, z których nie jestem do końca zadowolona i muszę jeszcze nad nim popracować, ale z pewnością ukarze się ono, jako następne.

Reklamy

Wyraź opinię

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s