About

Hej! Mam na imię Ania. Z pozoru twarda i nie przejmująca się tym co sądzą o mnie inni. W rzeczywistości nieśmiała i wrażliwa dziewczyna, którą wyjątkowo łatwo zranić. Artystyczna dusza nadal kryjąca w sercu dziecięce marzenia.
Od wielu lat jestem wielka fanką Sailor Moon. To ważna część mojego dzieciństwa. Muszę przyznać, że to anime miało duży wpływ na to, jaka jestem i nieraz z wielką przyjemnością do niego wracam. Jednak podobnie jak wiele z was, nie jestem usatysfakcjonowana zakończeniem sagi, jakie zaserwowała nam autorka. Dlatego, zainspirowana twórczością innych bloggerek, również postanowiłam napisać własną wersję zakończenia, a swoimi pomysłami dzielić się z wami poprzez tego bloga ;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników

Sprawy techniczne:
Jeśli napisany przez Ciebie komentarz się nie pojawia, najprawdopodobniej wordpress księguje go do spamu (czasem może się tak zdarzyć jeśli podaje się swoją stronę www a nie jest się zalogowanym na tym portalu). Oczywiście zawsze go stamtąd wyciągne : ) Nie trzeba podawać swojego maila ani strony by komentować. Jeśli pojawiają się jakieś reklamy na blogu to wystarczy wyczyścić historie/ciasteczka w przeglądarce której używasz.

Reklamy

Wyraź opinię

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s