Dla zainteresowanych

Jak pewnie niektórzy zauważyli z tego bloga zniknęło całkiem opowiadanie TC.  Ponieważ jego koncepcja uległa znacznej zmianie i nie do końca jest to już opowiadanie U/S postanowiłam je przenieść na osobnego bloga i tam też będą pojawiać się kolejne rozdziały. Nowy rozdział pojawi się tam niedługo, a tutaj będą zamieszczane inne krótsze opowiadania które uda mi się napisać

Pozdrawiam serdecznie

Yuri

Advertisements

4 thoughts on “Dla zainteresowanych

  1. Witam,
    Niedawno trafiłam na Twojego bloga, czytałam z wypiekami na twarzy i z zapartym tchem. Nie pamiętam kiedy się tak wkręciłam w czytanie czegokolwiek. Piszesz świetnie, dlatego ja też jestem zainteresowana :):)

  2. Witaj, tak samo jak Sailorka trafiłam na Twój blog i całkowicie mnie pochłonęły Twoje opowiadania. Czytając Twoje opowiadania sprawiłaś to, że widziałam oczami wyobraźni to o czym pisałaś. Przeczytałam wszystkie udostępnione opowiadania, a chciałabym przeczytać jeszcze te, które są zablokowane hasłem. Czy te opowiadania zostaną odblokowane czy nie? Jeśli nie, to czy mogłabym prosić o hasło, aby móc je przeczytać?

Wyraź opinię

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s